Zakupy w internecie płatność BLIK

Z BLIKiem na Allegro można płacić na dwa sposoby:

  • Za pomocą telefonu komórkowego i komputera. Aby to zrobić, musisz mieć pobraną aplikację BLIK na iOS lub Android i połączyć swoje konto z Allegro. Następnie otrzymasz powiadomienie informujące Cię, że transakcja czeka na potwierdzenie przez aplikację. Kliknij „Potwierdź”, aby ją zrealizować!
  • Korzystając wyłącznie z telefonu komórkowego (nie jest wymagany komputer). Wystarczy zeskanować kod QR podany na stronie Allegro naszym skanerem QR w aplikacji BLIK, a następnie potwierdzić płatność wciskając „Potwierdź” w aplikacji lub w wiadomości SMS wysłanej na Twój telefon.

Czy na Allegro można płacić BLIK?

Możesz płacić BLIKiem na Allegro!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem przedmiotu na Allegro, po prostu wybierz opcję płatności „BLIK”. Jeśli sprzedawca akceptuje płatności BLIK, będziesz mógł zarejestrować swój portfel i zrealizować transakcję tak, jak przy każdym innym zakupie na Allegro – a jeśli nie akceptuje, mamy nadzieję, że wkrótce to zrobi.

Jak zawsze, pamiętaj, że wszyscy użytkownicy muszą mieć zweryfikowaną tożsamość, aby korzystać z BLIK. Twoje zakupy nie zostaną sfinalizowane, dopóki zarówno Ty, jak i sprzedawca nie zakończycie weryfikacji tożsamości za pośrednictwem naszych partnerskich weryfikatorów, a wszystkie niezbędne dokumenty nie zostaną przekazane do przeglądu.

Dodaj komentarz